Gouden schoolkantine schaal 2017!

Gouden schoolkantine schaal 2017!

Woensdag 29 november is bekend gemaakt dat wij een gouden schoolkantine schaal 2017 van het Voedingscentrum hebben verdiend. Met deze schaal laten wij zien dat onze schoolkantine gezond is ingericht en wij het belangrijk vinden om vooral gezonde, maar natuurlijk ook lekkere producten aan te bieden.

We hebben hard gewerkt om de kantine gezonder te maken, aan de hand van nieuwe verbeterde richtlijnen. Om een gouden schoolkantine schaal te bemachtigen, moet een kantine voldoen aan diverse voorwaarden en onze school voldoet daar ruimschoots aan.

Een gouden kantine voldoet aan onderstaande vier basisregels:

  • Bestaat voor meer dan 80% uit betere keuzes en┬áminder dan 20% uitzonderingen bij het uitgestalde aanbod
  • Bestaat voor meer dan 80% betere keuzes en minder dan 20% uitzonderingen bij de automaten
  • Voldoet aan 100 % van de uitstralingspunten
  • Biedt groente en fruit aan